top of page

Rent & ekskursioonid

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me.
​​

It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.​

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

Pakume elamusterohket ja põnevat võimalust tutvuda Tallinna vanalinnaga.

Tallinna vanalinna eriline väärtus seisneb eelkõige tänaseni püsinud keskaegses  miljöös ja struktuuris, mis on teistest  Põhja-Euroopa pealinnadest kadunud.

 

Segwayga seiklus vanalinnas on huvitav ka kõige kultuurivastasemale inimesele, omamoodi põnev hõljumine, teistest kõrgemal, mõõda sajandeid vanu munakiviteid, läbides kitsaid tänavaid, mille kõrval seisavad massiivsed keskaegseid hooneid,

Gruppidele pakume võimalust tellida ekskursioon koos giidiga. Enne ekskursiooni algust saavad kõik osalejad kiire Segwayga liikumise põhikursuse ja põnev retk võib alata. Korraldame ekskursioone gruppidele kuni 10 inimest. Suuremate gruppide puhul jagame grupi kaheks või kolmeks. 1 tunnine giidiga ekskursioon maksab 60 € grupi kohta ja 2 tunnine giidiga ekskursioon maksab 80 € grupi kohta, hindadele lisandub Segway rendihind. Meie kogenud giidid korraldavad lõbusaid ja põnevaid ekskursioone 14 erinevas keeles.

 

Meie rendisõidud saavad alguse Vabaduse väljakult. Segwayga võib sõita igaüks. Soovitatav kaaluvahemik on 40-120 kg. Alla 12 aastased ja vähem kui 40 kg kaaluvad lapsed võivad sõita ainult oma vanemate loal ja vastutusel.

30 minutit 20 €

60 minutit 30 €

         BRONEERI SEGWAY TUUR          

Üritused

Kui soovid firmaüritust, sünnipäeva või poissmeeste pidu lõbusamaks muuta, siis erinevad teatevõistlused Segwayl on need, mis sobivad igas vanuses sõitjale ja meeldejääv üritus on garanteeritud.

Reklaam

Segwayle kinnitatava suure reklaamtahvli abil muutub see sõiduk liikuvaks reklaamvahendiks ja kõikide tähelepanu on just sinu reklaamil. Lisaks rendime mobiilseid kioske, mis liiguvad Segway abil ja võimaldavad hoida külmasi ja kuumasi jooke, jäätiseid jne. Vajadusel abistame ka kujundusega. Muuda enda toode või teenus kõikidele nähtavaks ja mine ise kliendini.

Info edukalt saadetud!

+372 52 86 243

bottom of page